fbpx
Kırşehir YalıborKırşehir YalıborKırşehir Yalıbor
0 542 821 30 40
09:00-18:30
KIRŞEHİR

Hizmetler

Uygulama Alanı Videolarımız

Trapez Saç

Depo, imalathane ve besi çiftliklerinde terleme, yoğuşma, paslanma ve ısı problemlerini ortadan kaldırır.

Zemin Uygulama

Katlar arası zemin uygulamalarında ısı ve ses köprüsüz yüksek performanslı ısı yalıtımı sağlar.

Çatı Yalıtımı

Çatı yalıtımında malzeme seçmeyen Yalıtımbor, ek yersiz yapısı ile zor bölgelerde dahi yüksek ısı yalıtım performansı sağlar.

Duvar Yalıtımı

Yan duvarlarda ek yersiz yapısı ile bina ömrü boyunca ısı-ses-yangın yalıtımı sağlar. Zaman içerisinde çökme v.b sorunlar yaşatmaz.

Isı yalıtım

Isı yalıtımı, sıcak veya soğuk havanın ısı köprüleriyle konutların içerisine girmesini yada çıkmasını  engellemek için yapılan işlemlerdir.  Doğal bileşenlerden oluşan YalıBor, insan sağlığına zararsızdır. İçeriğindeki bor materyalleri sayesinde küflenme ve böceklenme gibi sorunlarla karşılaşmaz ve yangına karşıda dayanıklıdır.

Borlu yalıtım doğal bir ısı yalıtımı olması ve püskürtme izolasyon uygulaması sayesinde uzun yıllar yalıtım performansında değişim yaşamaz.

Püskürtme köpük yalıtım çatı izolasyonu olarak uygulandığında en zor alanlara bile işlem yapılabilmektedir. Bu sayede ısı ve ses kaçaklarını ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

Isı Yalıtımı

Kışın soğuk yazın sıcaktan koruma

Kırşehir Yalıbor, konutlarınızı kışın soğuk yazın isse sıcaktan korunmasını sağlamaktadır.

Isı yalıtımı ile kışın soğuk yazın sıcaktan koruyarak 4 mevsim kalıcı çözüm  sağlamaktadır. Rutubetsiz sağlıklı bir ortamı sunmasının yanı sıra evlerinizi  nemden korumada yardımcı olmaktadır.

 

Ses Yalıtımı

Mükemmel ses yalıtımı

Kırşehir Yalıbor yalıtım malzemesi, dış gürültüyü ve odalar arası gürültüyü en aza indirmek için (iç duvarlar yalıtılırsa) çok etkili ses kontrolü sağlar.

Birçok kişi, iyileştirilmiş ses yalıtımının faydalarını göz ardı ederken, yalnızca selüloz yalıtım malzemeleri kullanarak elde edilebilecek enerji tasarrufuna odaklanır.

Ses geçirmez olmayan bir eve girdiyseniz, evin dışından gelen sesin ses yalıtımlı bir eve göre “daha yüksek” olduğunu hemen fark edeceksiniz. Selüloz esaslı yalıtım delikleri, lifli yapıları nedeniyle sesi yakalayabilir ve yankı oluşumunu engelleyebilir.

Yangın Yalıtımı

Yangından koruyucu özellik

Yalıbor, selüloz esaslı bor katkılı, tasarruf sağlayan ve etkin yangın koruması sağlayan bir yalıtım malzemesidir. Yangının yayılmasını yavaşlatabilir ve herhangi bir tehlikeden kaçmanız için size daha fazla zaman verebilir. Yalıborun tüm yangın güvenliği gereksinimlerini karşılamak ve daha iyi performans sağlamak için özel işleme için üretim sürecinde alev geciktirici olarak bor kullanmasıdır.