fbpx
Kırşehir YalıborKırşehir YalıborKırşehir Yalıbor
0 542 821 30 40
09:00-18:30
KIRŞEHİR

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kırşehir YalıBor;  Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı konusundaki tecrübemiz ile Konut ,İşyeri, Okul, Otel, Sanayi Tesisleri vb yapılarda ısı, ses ve yangın yalıtımı yapmaktayız.

Kırşehir Yalıbor  uzman kadrosu ile, başta Kırşehir olmak üzere; Nevşehir, Kırıkkale satış ve uygulama yapmaktadır.

TSE belgeli borlu yalıtım olan, Kırşehir, Nevşehir ve Kırıkkakale şehirlerinde  2018 yılından beri hizmet vermektedir.

Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı konusundaki tecrübemiz ile Kırşehir Yalıbor firmamız, en son kullanılan teknoloji ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten çok mutluluk duymaktayız.

 

Misyonumuz
Tüm yalıtım sektöründe, en son teknolojiler ile, pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, dünya kalitesindeki ürünü, insana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, insan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, pazara yeni ürünler sunarak, izolasyon ürünleri gamını tamamlayarak, ürün ve hizmette farklılaşmak, yalıtım bilincini yayarak büyümek ve sektörde bir numara olmayı devam ettirmek. Bor yalıtım fiyatları ekonomiktir.


Vizyonumuz

Ülkemiz ve çevre ülkelerde yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, insanın yalıtım konforundan azami faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.